Miraflores Stylish Retreat Renovated 2 Bedroom Apt Parking
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Miraflores Stylish Retreat Renovated 2 Bedroom Apt Parking Lima ligt in Lima, op ongeveer 12 minuten te voet van de Parroquia Nuestra Señora de Fátima, en geeft gasten een bubbelbad.
Het Park van de Liefde ligt op maar 1 km verderop, terwijl het Centro Cultural Ricardo Palma binnen handbereik van dit appartement is. Het appartement is binnen 15 minuten met de auto vanaf het Parque de la Reserva gelegen. Miraflores Stylish Retreat Renovated 2 Bedroom Apt Parking is gelegen momenten van het Leuro-gebied.
De accommodatie is in de buurt van Airport Maria Angola bushalte.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Koffiebar
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Jacuzzi
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Geluiddichte kamers
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Miraflores Stylish Retreat Renovated 2 Bedroom Apt Parking?
Gasten van Miraflores Stylish Retreat Renovated 2 Bedroom Apt Parking kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Parroquia Nuestra Señora de Fátima, op loopafstand van 12 minuten ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Park van de Liefde (1 km) en het Parque de la Reserva (7 km). - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Miraflores Stylish Retreat Renovated 2 Bedroom Apt Parking?
Ter plaatse kunnen gasten van Miraflores Stylish Retreat Renovated 2 Bedroom Apt Parking de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Miraflores Stylish Retreat Renovated 2 Bedroom Apt Parking?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Miraflores Stylish Retreat Renovated 2 Bedroom Apt Parking verblijven.